Unit - Size of product Raspberries

Catalogue #: MAR-R-UP
Unit size: U-Pick Raspberries
Unit price: $ 3.00
Unit name: per pound
Unit comment: You may bring your own containers. We charge $1.00 each for our pails.

Last updated on Jul 26, 2017 Back to list of units of Raspberries


This site is using the Easy Edit System © designed by BraCan Co.Inc., Edmonton.